27 yıllık Avrupa pazarına ve İngiltere’ye hazır giyim sektöründe ihracat yapmanın verdiği tecrübeyi yeni teknolojik desteklerle devam ettirmektedir.
Ar-ge & Tasarım Süreci

Teknolojik altyapımızı her geçen gün geliştirerek ve üretimdeki yenilikleri takip ederek aktif tedarik süreçleriyle mükemmeli hedefliyoruz. Bünyemizdeki AR-GE çalışmalarıyla tekstil endüstrisine dair yaratıcı çözümleri tasarım ve imalat süreçlerine entegre ediyoruz. Tasarım ekibimizle müşteri taleplerimize uygun, kalitenin ön planda olduğu ve birbirine uyumlu koleksiyonlar çıkarmak için her süreci dikkatlice kontrol ediyoruz. Koleksiyonlarımızdaki tasarımlarımızı sürdürülebilirliğe, değişen moda akımlarına ve müşterilerimizin el yazılarına uygun hem estetik hem de ticari düşünerek tasarlıyor ve üretiyoruz.

Numune

Numune aşamasında verilen siparişlerin üretimine başlamadan önce müşterilerimizden onay almak için bir prototip oluşturuyoruz. Böylece tasarımların işlevselliğini test edilmesine ve gerekli görülen değişikliklerin uygulanmasına olanak tanıyoruz.

Kesim

Numunelerin onayı alındıktan sonra, gerekli testlerin ve ön kontrollerinin yapılması ile birlikte üretim aşamasına geçerek, son teknoloji ekipmanlarımızla otomatik kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sistemimizde kullanılan otomatik yerleştirme yazılımı ile kesme işlemi manuel kesmeye göre çok daha verimli, hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştirilir.

Dikim

Kesim ve tasnifi tamamlanmış ürünlerimizi planlanmış olan üretim programımıza göre kendimize ait olan, tüm kalite standartlarına uygun fabrikalarımızda dikiyoruz.

Kalite Kontrol

Üretim boyunca, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda oluşturmuş olduğumuz kalite standartlarımızın devamlılığını sağlamak için kesim aşamasından dikim ve ürünlerin paketlemesine kadar olan tüm aşamalar uzmanlarımız tarafından kalite kontrolden geçiriliyor. Tüm siparişlerimiz kendi iç bünyemizdeki kalite güvence ekibinin final kontrollerinden sonra yükleme onayı için müşterilerimize teslim ediliyor.

Kadın giyim ürünleri; örme kumas - örme dokuma kumaş kombinli - hafif dokuma kumaş.

Bay - Bayan - Çocuk  t-shirt, eşofman üstü, eşofman altı, tayt, elbise, örme ceket, etek, tulum, bluz.